Jump to content

Important Announcement!

Please read this post about our new Privacy Policy

Photo

Türkçe çeviri grubunun hedefi ne?

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 mrtcvk

mrtcvk

Newbie

• Members
  • 7 posts
  • Translator for Turkish (tr)
  • Extension Developer: No

Posted 19 September 2008 - 01:24 PM

ARKADAŞLAR KENDİMİZE BİR HEDEF KOYALIM.MESELA 500 TANE EKLENTİYİ TÜRKÇEYE ÇEVİRELİM YA DA İLK 5 İÇİNDE BULUNALIM GİBİ HEDEFLER.VARIM DİYEN BUYURSUN.

BENİM ÖNERİM İLK HEDEFİMİZ 500+ EKLENTİNİN ÇEVİRİSİNİ YAPALIM SONRA Kİ HEDEFİMİZDE İLK 5 İÇİNDE YER ALMAK OLSUN

#2 batuhancetin

batuhancetin

Moderator for Turkish language forum

• BabelZillian Mods
  • 61 posts

• Extension Developer: Yes

Posted 19 September 2008 - 01:31 PM

QUOTE (mrtcvk @ Sep 19 2008, 15:24) <{POST_SNAPBACK}>
ARKADAŞLAR KENDİMİZE BİR HEDEF KOYALIM.MESELA 500 TANE EKLENTİYİ TÜRKÇEYE ÇEVİRELİM YA DA İLK 5 İÇİNDE BULUNALIM GİBİ HEDEFLER.VARIM DİYEN BUYURSUN.

BENİM ÖNERİM İLK HEDEFİMİZ 500+ EKLENTİNİN ÇEVİRİSİNİ YAPALIM SONRA Kİ HEDEFİMİZDE İLK 5 İÇİNDE YER ALMAK OLSUN

İşte ben buna çevirmen ruhu derim! Çok güzel bir düşünce. Bugün uzun zaman sonra ilk 10'daki yerimizi tekrar almayı başardık. Daha önce yedinciliğe kadar yükselmiştik, neden bu sefer ilk beş olmasın!

#3 TheNorth

TheNorth

Newbie

• Members
  • 3 posts
  • Translation Credits to Turkish translation by TheNorth
    www.bulentgunes.com

Posted 01 October 2008 - 10:02 AM

Merhabalar bende artık aranızdayım.Fikir olarak çok güzel.Yaşasın Türkçe dil desteği:)

#4 turk

turk

Newbie

• Members
  • 1 posts
  • Translation Credits to GuesTurk

Posted 12 May 2009 - 12:00 PM

QUOTE (TheNorth @ Oct 1 2008, 09:02) <{POST_SNAPBACK}>
Merhabalar bende artık aranızdayım.Fikir olarak çok güzel.Yaşasın Türkçe dil desteği:)

Merhaba arkadaşlar ben çevirmen değilim ama en azından çok kullanılan bilgisayar terimlerini bilirim. FireFTP programını çevirmek ya da çevirmeye yardımcı olmak isterim. Fazla vaktim yok o yüzden nasıl yapıldığını birisi burda açıklayabilir mi?

#5 bekir

bekir

Newbie

• Members
  • 2 posts

• My OS Windows

Posted 20 February 2014 - 12:52 AM

Merhaba bende burada yeniyim Pale Moon çevirilerini tamamlayıp Moonchild'a ilettim ik çevirimdir. İnglizce bilgim üniversitede 1 sene hazırlık okumam ve yabancı forumlarda dolaşmak ve film izlemekten öte gelmektedir. Profesyonel değilim ama yardım edebilirim smile.gif Yaşasın güzel Tükçemiz smile.gif

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users