Jump to content

Important Announcement!

Please read this post about our new Privacy Policy

Photo

[tr-TR] TabMix Plus eklentisi

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 hozer

hozer

Newbie

• Members
  • 1 posts

Posted 11 December 2007 - 11:45 PM

merhabalar,
ya ben buranın mantığını bir türlü çözemedim... elimde tab mix plus var ve onu türkçe yapmak istiyorum... Elimde yaması da var... Amma bir yolunu bulamadım... firefox portable kullanıyorum... Nasıl oluyor bu iş... bir türlü çzemedim.

#2 batuhancetin

batuhancetin

Moderator for Turkish language forum

• BabelZillian Mods
  • 61 posts

Posted 01 January 2008 - 10:09 AM

QUOTE(hozer @ Dec 12 2007, 01:45) <{POST_SNAPBACK}>
merhabalar,
ya ben buranın mantığını bir türlü çözemedim... elimde tab mix plus var ve onu türkçe yapmak istiyorum... Elimde yaması da var... Amma bir yolunu bulamadım... firefox portable kullanıyorum... Nasıl oluyor bu iş... bir türlü çzemedim.

Merhabalar hozer,

Öncelikle TabMix Plus eklentisinin sayfasına gitmelisin. Kolaylık olması açısından ben bağlantıyı yazıyorum aşağıya:

TabMix Plus Türkçe Sayfası

Fakat şu an zaten bu eklentinin smyrna ve Cancelerator olamk üzere iki çevirmeni var ve arkadaşların ellerine sağlık %100 bitirmişler çeviriyi. smyrna arkadaşımıza özel mesaj atrak seni de çevirmen olarak eklemesini isteyebilirsin. Veya

Türkçe çevirisi yapılmamış eklentiler

sayfasına girerek başka eklentilerin çevirisine başlayabilirsin. Herhangi bir sorun olursa yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

#3 CanceleratoR

CanceleratoR

Member

• Members
  • 27 posts

Posted 05 May 2009 - 06:12 AM

Bir önceki mesajda yazdığı gibi Tab Mix Plus'ın çevirmeniydim. Ancak nasıl olduysa çevirmenlikten çıkmışım. Mevcut çevirmen de çeviriyi sürdürmüyor ve uzun zamandır siteye girmiyor. Eklentinin yapımcısıyla görüştüğümde bana nasıl bir çevirmeni silip yenisini atayacağını bilmediğini, site yöneticileriyle temasa geçmemi söyledi. Bu işi halletmenin bir yolu var mıdır. Fikirlerinizi bekliyorum.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users